gtag('config', 'UA-133045225-1');
خانه / آبنبات حسن زاده / آبنبات حسن زاده با فروش عمده

آبنبات حسن زاده با فروش عمده

آبنبات حسن زاده با قدمتی دیرینه اولین تولید کننده نبات در بجنورد می باشد، که بیش از پنجاه سال است که این برند توسط تولیدکنندگان با تجربه حسن زاده ها دست به دست چرخیده است که این محصول به همه جای ایران به صورت عمده اعم از مشهد، تهران، بابلسر، ساری، گنبد، کرمان به فروش می رسد.
خوشبختانه آبنبات بجنورد حسن زاده از باکیفیت ترین نوع در این شهرها می باشند که توسط فروشندگان به شهرهای مختلف به فروش میرسند که آنان نیز با قیمتی بالا به دست مشتری میرسانند اگر به دنبال قیمت مناسب هستید حتما با مشاور فروش این مجموعه هماهنگ باشید.
مشاور فروش این مجموعه هماهنگ باشید.

انواع طعم های آبنبات حسن زاده

  1. لیمویی مخصوص
  2. دارچینی مخصوص
  3. کاکائویی مخصوص
  4. زرشکی مخصوص
  5. پسته ای مخصوص
  6. کنجدی مخصوص
  7. هلدار مخصوص
  8. نارگیلی مخصوص

که این طعم ها همیشه در حال تولید می باشند و متقاضی این طعم ها بسیار زیاد می باشد.

آبنبات حسن زاده

طعم دهنده های آبنبات حسن زاده

آبنبات های حسن زاده طعم های بی نظیری را به تولید رسانده و در اختیار مشتریان قرار می دهد، که این طعم ها مواد اولیه آنها به صورت ارگانیک تهیه شده و در تولید آبنبات به کار می برند، استفاده از مواد اولیه صدرصد طبیعی باعث حفظ مشتریان شده است که این امر قابل تحسین است.

تهیه آبنبات بجنورد

آبنبات بجنورد با توجه به شرایط آب و هوایی در این شهر آبنبات به طور سنتی تولید می شود و خوشمزگی و نرمی خاصیت آبنبات بجنورد به تولید سنتی و همچنین مساعد بودن آب و هوای این منطقه با تولید نبات می باشد.

شرایط نگهداری آبنبات بجنورد

آبنبات بجنورد به دلیل استفاده نکردن مواد نگهدارنده و شیمیایی بسیار حساس می باشند که بعد از بازکردن بسته نباید در هوای آزاد گذاشت، در غیر اینصورت که باعث خشک شدن آنها می شود، این محصول در ظرف درب دار طوری که هوا نکشد و همچنین این باید در یخچال نگهداری شود.H

صادرات و بسته بندی آبنبات حسن زاده

آبنبات حسن زاده به دلیل کیفیت بالا با بسته بندی های بسیار شیک به کشورهایی همچون ترکمنستان، ترکیه، قطر، کویت، عراق صادر شده است، که با بسته بندی های ۵۰۰ گرمی قابل فروش می باشند تا بسته ها به تمیزی و مرتبی دست متقاضیان برسد.

آبنبات حسن زاده

منبع: candya.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150880479
پست الکترونیکی:sara.sajjadi70@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *